Zoli (51)
DebrecenTérkép

Bemutatkozás
Az emberek elvei felfedik szívüket...
Mindenekelőtt, a húsevés nem jellemző tulajdonságom, azért rá lehet venni időnként. Nem érdekel a foci és a politika. Olyan társat keresek, akinek nem a bulizás, tivornyázás az első. Kedves és van ízlése(akkor nem téged választ..hallom a gondolatokat ám :) ), valamint érti a viccet, ha nem is szereti :) . Elvem, hogy nincs értelme zaklatni valakit, ha nem is tetszel neki. Ezért, ha kicsit is bejövök, használd a "szívecske--tetszik" gombot. Ebben az esetben várható, hogy jelentkezem. Nem éjjel, mint a horrorfilmekben, hanem lágyan a Randivonalon keresztül.
Életvidám,vicces,hűséges,sportokat űző,sok mindenhez értő, segítőkész, magát fiatalnak érző 'srác' vagyok. Ha valaki, csak ki akar kapni pingpongban, vagy biliárdban, akkor jelentkezzen bátran! Persze, ha kölcsönös a szimpátia előfizetek egy üzenetküldés erejéig(lesz , ami lesz). Aki félénk, annak jó választás vagyok, mert nem vagyok erőszakos fajta(azért meg kell dolgozni :) ) Jó társkeresést a sorstársaknak!
Életvidám,vicces,hűséges,sportokat űző,sok mindenhez értő, segítőkész, magát fiatalnak érző 'srác' vagyok. Ha valaki, csak ki akar kapni pingpongban, vagy biliárdban, akkor jelentkezzen bátran! Persze, ha kölcsönös a szimpátia előfizetek egy üzenetküldés erejéig(lesz , ami lesz). Aki félénk, annak jó választás vagyok, mert nem vagyok erőszakos fajta(azért meg kell dolgozni :) ) Jó társkeresést a sorstársaknak!
Képek


Részletes adatok
Kattints bármelyik adatcímkére, ha szeretnél megnézni minden társkeresőt, aki ezt állította be.
Megjelenés
Háttér
Középiskolát végzett
Alkalmazott
Elvált
Van gyereke, de nem vele él
Még nem tudja, hogy szeretne-e gyereket
Magyar anyanyelvű
Angol nyelven beszél
Más vallású (nem gyakorolja)
Skorpió jegyű
Szokások
Akit keres
Nőt
30-51 év között
Max. 35 km-re a lakhelyemtől
Min. középfokú végzettségű
Nem dohányzik vagy néha dohányzik
150-178 cm magas
Vékony, átlagos, sportos vagy néhány kg plusz
48-84 kg
Szőke, szőkésbarna, barna, sötétbarna, fekete, vörös, vörösesbarna, kopasz vagy őszülő hajú
Hajadon, elvált vagy özvegy
Lehet, hogy szeretne gyereket
Alkalmanként gyakorolja, a maga módján gyakorolja, hisz, de nem gyakorolja, nem gyakorolja vagy nem hisz benne
Nem fogyaszt alkoholt vagy alkalmanként fogyaszt alkoholt
Legalább hetente sportol vagy rendszertelenül sportol
Tenisz, más ütőjáték, más labdajáték, jóga/torna, testépítés/fitnesz vagy egyéb
Jellemzése
Kattints bármelyik jellemzésre, ha szeretnél megnézni minden társkeresőt, aki ezt állította be.
Személyisége
Becsületes
Empatikus
Energikus
Érzékeny
Humoros
Nagydumás
Őszinte
Segítőkész
Humor
ViccesKomoly
Pontosság
Mindig késikKorábban érkezik
Pénz
Könnyen jön, könnyen megyTakarékosan beosztja
Öltözködés
DivatPraktikum
Társaság
Nagy társaságKözeli barátok
Időbeosztás
TervezésSpontaneitás
Munka
Valamiből meg kell élniA munkája az élete
Életmódja
Szabadidejében
Sportol, kirándul, olvas, vezet és tévét néz
Klasszikus, rock és alternativ zenét hallgat
A zenéről
Zavarja, ha szólA zene az élete
Nyaralás:
Tengerpart, napozásHátizsák, kirándulás
Kivel utazik?
KettesbenBarátokkal
Moziban...
MűvészfilmekHollywood
Esténként...
OtthonProgramok