Még nincs társkereső ezzel a Facebook azonosítóval. Ha már
tag vagy, lépj be a Randivonalon regisztrált
email-címeddel és jelszavaddal, hogy legközelebb már Facebookkal
is be tudj lépni:
Még nincs társkereső ezzel a Google azonosítóval. Ha már
tag vagy, lépj be a Randivonalon regisztrált
email-címeddel és jelszavaddal, hogy legközelebb már Google-lel
is be tudj lépni:
Ha még nem vagy tag, kezdd el most, és találd meg a párod!
Regisztráció
Ha még nem vagy tag, kezdd el most, és találd meg a párod!
Elfelejtett jelszó
Írd be az e-mail címed:
Regisztrálj ingyen!
Ki vagy?
Kit keresel?
Társkereső Göncruszka
Regisztrálj ingyen!
Ki vagy?
Kit keresel?
Néhány társkereső bemutatkozása
Tímea (48),
Budapest,
XIV.
Hosszú kapcsolat után próbálok eligazodni a társkeresés világában. Egyelőre azt látom, hogy ez külön sportág. 😄
A lányom az első, az őszinteség alapelvárás, a humor pedig nagy előny. A többit majd megbeszéljük.
Gábor (46),
Baja
Kedves Kódfejtő! 🙂´80-as évjáratú, személyében sokszor vizsgáztatott, anyakönyve vezetett, made in Hungary.
Elég sokat futott, itt-ott néhány kisebb törés, karcolás, a fényezése korának megfelelő. A fő alkatrészek eredetiek, forgó-kopó alkatrészek, betáplálás rendszeresen karbantartott.
Első gazdás, családi használati állapotú, kárpitozása újszerű. Alapjárata halk, fogyasztása alacsony, gazdaságos, az üzemanyagra kicsit kényes (csak bio, alacsony oktávszám), mondhatnánk azt is, hogy "lelke van".
Garázsban tartott, van hozzá téli gumi is.
Alapvetően jól kormányozható, stabil az úttartása, rábízhatja magát az ember, a fékkel óvatosan kell bánni.
A gázzal is...
Jó a kilátás belőle, de azért van holt-tere.
A hidegben is jól húz, a terepet is jól bírja, a csomagtér kis ügyességgel hamar telipakolható. Hosszú utakra is mentek vele, eddig még mindig hazajött.
Cascót a kora végett már nem érdemes kötni rá, csak a kötelezőt.
Fentiekre jótállással és termékfelelősség mellett, két állandó tartozékkal együtt kerül hirdetésre, megtekintésre és próbára vételi ajánlattételi felhívással, visszavásárlási jog mellett.
Csere nem érdekel, hitel és kölcsön konstrukciók, alhaszonbérlet kizárva.
Természet, túrázás, kávé, beszélgetés, film, könyv a kulcsszavak.
Hobbi: az amatőr régészet.
Sport: a futás.
Cél: a belső béke.
Fontos: a két gyerkőcöm.🙂
"Várj türelemmel, és mindenkivel találkozol."🙂
Beáta (64),
Budapest
Nem könnyű saját magunkról írni, elfelejtjük a rossz tulajdonságainkat.
Mindenki a jót irja a kedvezőt.
A személyes találkozáskor úgy is kiderül.
Tehát: nyugodt, megértő - egy darabig -.
Szeretek kiránduli, mindenfelé mászkálni.
Kedvenc helyem : Margit sziget, Tata.
András (47),
Dorog
Kedves és őszinte pasi vagyok.Szeretem ha valaki természetes, magát adja.
Igaz nem szeretek hosszan levelezgetni, de ha szimpatikusnak találsz jelezd bátran és ismerkedjünk meg
Még annyit, hogy szeretem a filmeket, állatokat strandokat, és a természetet.
Nóra (55),
Szentes
55 éves vagyok, komoly kapcsolatot keresek. Szabad időmben sportolok vagy zenét hallgatok, és szeretek takarítani.
A honlapon mi és partnereink sütiket (cookie) használunk a jobb böngészési élmény és a
biztonság érdekében, beállításaid megjegyzéséhez, hirdetések személyre szabásához és
statisztikai célból.
További információk | Információk a Google adatkezeléséről