Gyuri (42)
Társkereső Óbarok
32 napja tag
Sziasztok!
A legtalálobb szó rám a kindertojás😇
Van egy majdnem 4 éves kislányom,aki nem velem él hétköznap de része az életemnek!Igen kopasz tetovált vagyok lakotelepen nőttem fel és rap zenén 😉😊Nem nézek focit,se F1 et nem vagyok alkoholista se pedig kábítószeres.Sokat szelídültem az elmúlt 20 év alatt.Elég volt Budapestből élhetetlennek láttam már így vidékre költöztem.Vannak állataim van ami nem is az enyém de gondolom szeretnek mert egyfolytában nálam vannak 😁😆😆Nem vagyok sem beképzelt,sem önimádó,sem pedig sok más.
Viszont őszinte vagyok,hűséges,szerethető-és ezt én is tudom viszont kimutatni nem csak mondani!
Szeretek a természetben lenni,sétálni,kirándulni,horgászni,motorozni.
És nem utolsó sorban valakinek élete utolsó kapcsolata lenni!Nem értem hova lett a kitartás,miért fontossabb az EGO és miért a sok hazugság ami mindig kiderül.Anyagias világban élünk sajnos amit itt az oldalon is tapasztalok.Sosem érdekelt kinek milye van menyit keres.Inkább az hogy két ember egységként müködjön a kapcsolatban,motiválják,bíztassák,segítsék azt akivel együtt élnek.Egy nő akkor a leggyönörűbb ha érzi hogy szeretve,tisztelve,megbecsülve van😇🥰